DANK VOOR JULLIE GEBEDEN.....
Efi en ik waren uitgenodigd om te zingen en te spreken op 2 grote jaarlijkse conferenties in Zuid India, georganiseerd o.a. door broeder Job en door Bishop Daniel. We mochten duizenden mensen, jong en oud bemoedigen door onze aanbidding aan de Heer en door het Woord van God.
Hindoe vrouwen die tot onder tranen naar voren kwamen om zichzelf over te geven aan de Here Jezus die gestorven is voor de zonden en ziekten van de mensheid!! Redding van zielen is het GROOTSTE WONDER aller tijden! Daarom zegt de Bijbel is er vreugde in de Hemel over 1 zondaar die zich bekeert!!
2 keer hielden we een genezingsdienst en baden met de zieken. God deed geweldige dingen en mensen getuigden over hun wonder en hun bevrijding van pijnen. Een zekere broeder Rev. R.K. Paul getuigde dat door het gebed van Efi en mij, met z'n zoon en z'n vrouw die kinderloos en onvruchtbaar waren, God een wonder had gedaan. Na 8 jaar huwelijk werd er een tijdje geleden een prachtig meisje geboren. Ook getuigde hij dat God hem had genezen van atheritis in z'n hand en arm. Hij kon z'n hand niet gewegen vanwege de ziekte en pijn, maar tijdens de recente genezingsdienst die we hielden raakte God hem aan en ontving in een moment z'n wonder!! God deed heerlijke dingen en iedereen ervoer een sterke zalving en aanwezigheid van God. Vele tranen vloeiden over de wangen van hindoes die Jezus aanvaardden als hun Redder en Verlosser! Velen werden gered, genezen en bevrijd!! Jezus is dezelfde, gisteren, heden en tot in alle eeuwigheid. Hem komt toe alle eer!! We willen al onze partners bedanken voor hun hulp d.m.v. financiën en gebed!! Samen met hen mochten we een enorme Zegen zijn voor het Lichaam van Christus die het vaak zo moeilijk heeft in India!!

We laten U een aantal foto's zien van onze recente campagnes in Zuid India van februari 2008 j.l. Wat we nog willen onderstrepen is dat naast de wonderen en tekenen van Redding, Genezing en Bevrijding, we een grote bemoediging mochten zijn voor de Indiase christenen die het vaak moeilijk hebben in een overwegend hindoeistisch land!! Duizenden christenen werden verfrist in hun wandel met de Heer!! Velen zeiden tegen ons: "Jullie bediening was als water voor onze dorstige zielen"!! Er zijn door Jeroen Elferink schitterende opnames gemaakt van de aktiviteiten. Ze zullen worden gemonteerd en de DVD's zijn verkrijgbaar vanaf 14 maart a.s. Mocht je een gratis DVD willen? We sturen vanaf ons kantoor hem vrij van (porto)kosten naar je toe. Stuur ons dan een meeltje!!
Foto's boven, kinderen en tieners prijzen en aanbidden de Heer. Arjan brengt de Boodschap over het onderwerp in het boek Filppenzen waar de Heer zegt: "Verblijd je in de Heer, wederom zeg ik je, verblijd je"... Een mooie foto van Efi en onze vriend, contactpersoon Thomas George. Tevens is Thomas onze tolk. In april komt Thomas naar ons land waar hij in diverse kerken een serie spreekbeurten zal houden.
Foto's boven, jong en oud prijzen de Heer. Duizenden kwamen tezamen om in de hitte onder een enorm tentzeil de Heer te prijzen. God deed heerlijke dingen en in iedere dienst kwamen hindoes tot Jezus en bekeerden zich tot de LEVENDE GOD!!


Dit waren enkele foto's van de 2 recente conferenties waar Efi en ik waren gevraagd om te dienen. Er is natuurlijk veel meer gebeurd en hebben veel meer foto's. Maar om een indruk te krijgen van wat God allemaal deed en de sterke zalving van de Heilige Geest die we steeds weer ervoeren hebben we je deze foto's laten zien. Je kunt ons altijd bereiken of mocht je willen reageren? aknevel@planet.nl
